{{{{
טיפול בתמציות פרחי באך

לינה בכר

מטפלת מוסמכת בתמציות פרחי באך ארומתרפיה ורייקי , בוגרת מכללת מדיקה.
טיפולים לגוף ולנפש לילדים ומבוגרים
ויועצת פנג שואי מוסמכת מטעם "המרכז לחקר הפנג שואי" של מסטר ג'וזף יו

הטיפול בפרחי באך מתאים לסובלים מ: דיכאון, פחדים וחרדות, רגשי אשם, טראומות מהעבר, עייפות נפשית או פיזית, מצבים של בלבול וחוסר ביטחון , תקיעות בחיים. הטיפול כולל: שיחה לצורך התאמת תמצית על פי המצב של המטופל. והכנת בקבוק תמציות של פרחי באך אישי למטופל .


על פרחי באך / לינה בכר

ד"ר באך טען כי העיקרון הבסיסי של ריפוי קובע כי הטיפול נעשה בחולה ולא במחלה.

לחשוב, אומר ד"ר צופרה, "הוא לתרגל את הכימיה של המוח, באופן שיווצר גל תגובות בתוך הגוף". כשאנו חווים רגש מסוים, אנו מייצרים כימיקלים במוח ובחלקים שונים בגוף. אם הרגש חיובי, האדם יחוש טוב ובהרמוניה ואם הרגש שלילי נוצרות מחלות. כלומר מחלות פיזיות הינן תוצאה של דיסהרמוניה בין המוח לבין הרגש, הנפש, הנשמה. מה שמסתתר מאחורי המחלה אינו כאב גופני, אלא מצוקה נפשית פנימית.
הנשמה מודעת לייעוד החיים ועושה מאמצים להגשים ייעוד זה בעזרת המוח והאישיות.
אך הרבה פעמים האישיות אינה מודעת לייעוד הנשמה ואיננו מקשיבים לקול הפנימי שלנו. אז, במקום לחוש שמחה, הגשמה עצמית ואהבה, אנו חשים רגשות שליליים ( המתבטאים בירידה במצב הרוח, חוסר תקווה, יאוש...).
פרחי באך עוזרים לאדם לחשוף את האני האמיתי הטבעי שלו, שהוסתר במשך השנים כתוצאה מחוויותיו. כשתודעת האדם נפתחת, מתחיל הטיפול.
לתמציות יש רטטים שנפגשים עם התדרים האנרגטיים של גופינו. על ידי הצפת שטח האנרגיה שלנו בתדרים אלו, הביטויים של רגשות שליליים אשר מאטים את הכושר התנודתי שלנו וגורמים לנו להרגיש לא טוב, הופכים באמצעות טיפול בפרחי באך, להיות הרמוניים.
פרחי באך אינם עובדים נגד תופעות פיזיות, אלא גורמים לאדם להיות מודע לעצמו. נטילת התמציות בפרקי זמן שנקבעו על ידי המטפל, מביאים לשחרור חסימות שנוצרו במודע לאחר שהם עולים לרמת התודעה (מודעות) . בכך, נעשית עבודה פנימית של המטופל ברמת הסתכלות פנימית על בעיות והפרדת הגורמים המעכבים ובידודם. מעכשיו והלאה המודע משתחרר ומתפנה ממועקות ,חסימות וכעסים בכדי לעסוק בדבר האמיתי של החיים עצמם.
ניתן לשלב גם טיפולי רייקי במקביל לטיפול בתמציות פרחי הבאך.

09-7671623 (
054-4590577 נייד